Beskrivning
Sadelstolpe Tharsis carbon 30,9mm/375mm
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014211 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 30.9 mm |
| Längd | 375 mm |
| Offset | 10 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0043 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis 30.9 x 375 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis 30.9 x 375 mm svartSadelstolpe Tharsis carbon 30,9mm/375mm
| Artikelnummer | CK1014211 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 30.9 mm |
| Längd | 375 mm |
| Offset | 10 mm |
| Material | Kolfiber |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0043 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro Tharsis 30.9 x 375 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro Tharsis 30.9 x 375 mm svart
