Beskrivning
Sadelstolpe PLT Di2 vit 31,6mm/350mm, 15mm offset
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014206 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 31.6 mm |
| Längd | 350 mm |
| Offset | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0100 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro PLT Di2 15 mm offset 31.6 x 350 mm vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro PLT Di2 15 mm offset 31.6 x 350 mm vitSadelstolpe PLT Di2 vit 31,6mm/350mm, 15mm offset
| Artikelnummer | CK1014206 |
| Varumärke | Pro |
| Diameter sadelstolpe | 31.6 mm |
| Längd | 350 mm |
| Offset | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | PRSP0100 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe Pro PLT Di2 15 mm offset 31.6 x 350 mm vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe Pro PLT Di2 15 mm offset 31.6 x 350 mm vit
