Sadelstolpe för racer tillverkad i 6061-T6 aluminium som dubbel-reducerats för bästa vikt men med bibehållen styrka. 2-skruvs sadelinfästning som är lätt att justera. Infästningen har 15 mm offset. Längd 300 mm. Vikt: 235 gram (27.2 mm).
| Artikelnummer | CK1038257 |
| Varumärke | BBB |
| Diameter sadelstolpe | 27.2 mm |
| Längd | 300 mm |
| Offset | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BSP-11SV272 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe BBB Roadpost 27.2 x 300 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe BBB Roadpost 27.2 x 300 mm svartSadelstolpe för racer tillverkad i 6061-T6 aluminium som dubbel-reducerats för bästa vikt men med bibehållen styrka. 2-skruvs sadelinfästning som är lätt att justera. Infästningen har 15 mm offset. Längd 300 mm. Vikt: 235 gram (27.2 mm).
| Artikelnummer | CK1038257 |
| Varumärke | BBB |
| Diameter sadelstolpe | 27.2 mm |
| Längd | 300 mm |
| Offset | 15 mm |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | BSP-11SV272 |
Det finns ännu inga frågor om Sadelstolpe BBB Roadpost 27.2 x 300 mm svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Sadelstolpe BBB Roadpost 27.2 x 300 mm svart
