Park Tool Pmp-5 är en rampump som passar de flesta typer av ramar då den kan justeras för att passa ramöppningar på 45 -55 cm (17.75"-21.265"). Smidig och enkel att sätta fast!
Den pumpar till ett maxtryck på 11 bar (160 psi) och passar både bilventil och racerventil (Schrader och Presta). Handtaget är ergonomisk och greppvänligt.
| Artikelnummer | CK1011939 |
| Varumärke | Park Tool |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Rampump |
| Max. tryck | 11 bar / 160 psi |
| Material | Aluminium |
| Längd | 450 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PMP-5 |
| Hemsida tillverkare | http://www.parktool.com/product/dial-adjust-frame-pump-pmp-5 |
Det finns ännu inga frågor om Rampump Park Tool PMP-5. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Rampump Park Tool PMP-5Park Tool Pmp-5 är en rampump som passar de flesta typer av ramar då den kan justeras för att passa ramöppningar på 45 -55 cm (17.75"-21.265"). Smidig och enkel att sätta fast!
Den pumpar till ett maxtryck på 11 bar (160 psi) och passar både bilventil och racerventil (Schrader och Presta). Handtaget är ergonomisk och greppvänligt.
| Artikelnummer | CK1011939 |
| Varumärke | Park Tool |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Rampump |
| Max. tryck | 11 bar / 160 psi |
| Material | Aluminium |
| Längd | 450 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PMP-5 |
| Hemsida tillverkare | http://www.parktool.com/product/dial-adjust-frame-pump-pmp-5 |
Det finns ännu inga frågor om Rampump Park Tool PMP-5. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Rampump Park Tool PMP-5
