AXA RLS 115 är en ramlåsvajer som passar AXA Fusion, AXA Defender, AXA Solid Plus och AXA Victory. Vajern som är 115 cm lång och 10 mm tjock är täckt av mjuk plast som skyddar cykeln.
| Artikelnummer | 8713249231549 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa RL |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | medel |
| Låslängd | 115 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 330 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59501195SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåsvajer AXA RLS 115 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåsvajer AXA RLS 115 cmAXA RLS 115 är en ramlåsvajer som passar AXA Fusion, AXA Defender, AXA Solid Plus och AXA Victory. Vajern som är 115 cm lång och 10 mm tjock är täckt av mjuk plast som skyddar cykeln.
| Artikelnummer | 8713249231549 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa RL |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | medel |
| Låslängd | 115 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 330 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59501195SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåsvajer AXA RLS 115 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåsvajer AXA RLS 115 cm

