AXA RL 80 är en ramlåsvajer som passar AXA Fusion, AXA Defender, AXA Solid Plus och AXA Victory. Vajern som är 80 cm lång och 15 mm tjock är täckt av mjuk plast som skyddar cykeln.
| Artikelnummer | 8713249231945 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 15 mm |
| Säkerhetsnivå | medel |
| Låslängd | 80 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 480 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59550895SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåsvajer AXA RL 80 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåsvajer AXA RL 80 cmAXA RL 80 är en ramlåsvajer som passar AXA Fusion, AXA Defender, AXA Solid Plus och AXA Victory. Vajern som är 80 cm lång och 15 mm tjock är täckt av mjuk plast som skyddar cykeln.
| Artikelnummer | 8713249231945 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 15 mm |
| Säkerhetsnivå | medel |
| Låslängd | 80 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 480 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59550895SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåsvajer AXA RL 80 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåsvajer AXA RL 80 cm


