En ramlåskedja är en låskätting som ansluter till ramlåset och låter dig sätta fast cykeln i något fast objekt. Denna är 100 cm och skall användas tillsammans med ett ramlås med Trelock Protect-O-Connect. Kedjan är 8 mm tjock och är täckt av en mjuk tygstrumpa som skyddar lacken på din cykel.
| Artikelnummer | 4016167044609 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock Protect-O-Connect |
| Färg | Svart |
| Låsets styrka | 15 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 80 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1960 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59550895SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåskätting Plug-in Trelock ZR 455 Protect-O-Connect 100 cm 8 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåskätting Plug-in Trelock ZR 455 Protect-O-Connect 100 cm 8 mmEn ramlåskedja är en låskätting som ansluter till ramlåset och låter dig sätta fast cykeln i något fast objekt. Denna är 100 cm och skall användas tillsammans med ett ramlås med Trelock Protect-O-Connect. Kedjan är 8 mm tjock och är täckt av en mjuk tygstrumpa som skyddar lacken på din cykel.
| Artikelnummer | 4016167044609 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock Protect-O-Connect |
| Färg | Svart |
| Låsets styrka | 15 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 80 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1960 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59550895SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåskätting Plug-in Trelock ZR 455 Protect-O-Connect 100 cm 8 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåskätting Plug-in Trelock ZR 455 Protect-O-Connect 100 cm 8 mm
