AXA RLC 100 + väska är en ramlåskätting med väska som passar AXA Fusion, AXA Defender, AXA Solid Plus och AXA Victory. Väskan fäster du enkelt vid ramn. Kättingen är täckt av en mjuk tygstrumpa. Den är tillverkad av härdat stål och är 100 cm lång med länkar på 5,5 mm diameter vilket gör den lätt.
| Artikelnummer | 8713249231884 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 9 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1600 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59551195SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåskätting Plug-in AXA RLC, 100 cm + väska. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåskätting Plug-in AXA RLC, 100 cm + väskaAXA RLC 100 + väska är en ramlåskätting med väska som passar AXA Fusion, AXA Defender, AXA Solid Plus och AXA Victory. Väskan fäster du enkelt vid ramn. Kättingen är täckt av en mjuk tygstrumpa. Den är tillverkad av härdat stål och är 100 cm lång med länkar på 5,5 mm diameter vilket gör den lätt.
| Artikelnummer | 8713249231884 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 9 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1600 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59551195SC |
Det finns ännu inga frågor om Ramlåskätting Plug-in AXA RLC, 100 cm + väska. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlåskätting Plug-in AXA RLC, 100 cm + väska








