Trelock RS453 Balloon är ett kraftigt ramlås för extra breda däck med Trelock Protect-O-Connect som innebär att du kan låsa fast en ramlåsförlängning direkt i låset. Det har 4 av 6 möjliga i Trelocks egen säkerhetsklassning och är försett med IN-X låscylinder.
| Artikelnummer | 4016167061644 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock Protect-O-Connect |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 5.7 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 120 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 730 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 800-200-1.2M |
Det finns ännu inga frågor om Ramlås Trelock RS 453 AZ Protect-O-Connect. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlås Trelock RS 453 AZ Protect-O-ConnectTrelock RS453 Balloon är ett kraftigt ramlås för extra breda däck med Trelock Protect-O-Connect som innebär att du kan låsa fast en ramlåsförlängning direkt i låset. Det har 4 av 6 möjliga i Trelocks egen säkerhetsklassning och är försett med IN-X låscylinder.
| Artikelnummer | 4016167061644 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock Protect-O-Connect |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 5.7 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 120 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 730 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 800-200-1.2M |
Det finns ännu inga frågor om Ramlås Trelock RS 453 AZ Protect-O-Connect. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlås Trelock RS 453 AZ Protect-O-Connect
