Trelock RS452 är ett kraftigt ramlås med Trelock Protect-O-Connect som innebär att du kan låsa fast en ramlåsförlängning direkt i låset med en särskild anslutning. Det har 4 av 6 möjliga i Trelocks egen säkerhetsklassning och är försett med IN-X-låscylinder med extra gott skydd.
| Artikelnummer | 4016167061606 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock Protect-O-Connect |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 16 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 750 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 27161 |
Det finns ännu inga frågor om Ramlås Trelock RS 452 AZ Protect-O-Connect. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlås Trelock RS 452 AZ Protect-O-ConnectTrelock RS452 är ett kraftigt ramlås med Trelock Protect-O-Connect som innebär att du kan låsa fast en ramlåsförlängning direkt i låset med en särskild anslutning. Det har 4 av 6 möjliga i Trelocks egen säkerhetsklassning och är försett med IN-X-låscylinder med extra gott skydd.
| Artikelnummer | 4016167061606 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock Protect-O-Connect |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Ja |
| Låsets styrka | 16 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 750 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 27161 |
Det finns ännu inga frågor om Ramlås Trelock RS 452 AZ Protect-O-Connect. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Ramlås Trelock RS 452 AZ Protect-O-Connect
