Specifikation
| Artikelnummer | H791BR4500AR76A |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Racer |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Placering | Bak |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Tiagra |
| Tillverkarens artikelnummer | EBR4600AR76A - DUBBLETT |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Racerbroms Shimano Tiagra BR-4600 bak silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Racerbroms Shimano Tiagra BR-4600 bak silver| Artikelnummer | H791BR4500AR76A |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Racer |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Placering | Bak |
| Färg | Silver |
| Serie | Shimano Tiagra |
| Tillverkarens artikelnummer | EBR4600AR76A - DUBBLETT |
Det finns ännu inga frågor om Racerbroms Shimano Tiagra BR-4600 bak silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Racerbroms Shimano Tiagra BR-4600 bak silver
