Specifikation
| Artikelnummer | CK1010765 |
| Varumärke | Blackburn |
| Färg | Svart |
| Lastförankring | Ingår ej |
| Hjulstorlek | 26", 27.5", 28", 29" |
| Max. last | 10 kg |
| Tillverkarens artikelnummer | 7044592 |
| Hemsida tillverkare | https://www.blackburndesign.com/en_eu/central-seatpost-rack.html |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Pakethållare för sadelstolpe Blackburn Central svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Pakethållare för sadelstolpe Blackburn Central svart| Artikelnummer | CK1010765 |
| Varumärke | Blackburn |
| Färg | Svart |
| Lastförankring | Ingår ej |
| Hjulstorlek | 26", 27.5", 28", 29" |
| Max. last | 10 kg |
| Tillverkarens artikelnummer | 7044592 |
| Hemsida tillverkare | https://www.blackburndesign.com/en_eu/central-seatpost-rack.html |
Det finns ännu inga frågor om Pakethållare för sadelstolpe Blackburn Central svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Pakethållare för sadelstolpe Blackburn Central svart
