Specifikation
| Artikelnummer | CK1010766 |
| Varumärke | Blackburn |
| Färg | Svart |
| Lastförankring | Fjäderklämma |
| Hjulstorlek | 26", 27.5", 28", 29" |
| Max. last | 20.5 kg |
| Tillverkarens artikelnummer | 7044588 |
| Hemsida tillverkare | http://www.blackburndesign.com/en_eu/ex-1-spring-clip-rack.html |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Pakethållare Blackburn EX1 Spring Clip svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Pakethållare Blackburn EX1 Spring Clip svart| Artikelnummer | CK1010766 |
| Varumärke | Blackburn |
| Färg | Svart |
| Lastförankring | Fjäderklämma |
| Hjulstorlek | 26", 27.5", 28", 29" |
| Max. last | 20.5 kg |
| Tillverkarens artikelnummer | 7044588 |
| Hemsida tillverkare | http://www.blackburndesign.com/en_eu/ex-1-spring-clip-rack.html |
Det finns ännu inga frågor om Pakethållare Blackburn EX1 Spring Clip svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Pakethållare Blackburn EX1 Spring Clip svart
