Beskrivning
- Färg: Mattsvart
- Material: Aluminium (6061 CNC)
- Maxtryck: 8 bar / 120 psi
- Storlek: 21 x 131 mm
- Ventil: Presta/Shrader. 55° ergonomiskt munstycke
- Vikt: 80 g
- Övrigt: 55° ergonomiskt munstycke. Magnetic lock system håller ihop pumpen när den inte används.
Specifikation
| Artikelnummer | CK1014373 |
| Varumärke | Pro |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 8 bar / 115 psi |
| Material | Aluminium |
| Längd | 130 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 80 g |
| Tillverkarens artikelnummer | PRPU0039 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Minipump Pro CNC Telescopic matt svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump Pro CNC Telescopic matt svart- Färg: Mattsvart
- Material: Aluminium (6061 CNC)
- Maxtryck: 8 bar / 120 psi
- Storlek: 21 x 131 mm
- Ventil: Presta/Shrader. 55° ergonomiskt munstycke
- Vikt: 80 g
- Övrigt: 55° ergonomiskt munstycke. Magnetic lock system håller ihop pumpen när den inte används.
| Artikelnummer | CK1014373 |
| Varumärke | Pro |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 8 bar / 115 psi |
| Material | Aluminium |
| Längd | 130 mm |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 80 g |
| Tillverkarens artikelnummer | PRPU0039 |
Det finns ännu inga frågor om Minipump Pro CNC Telescopic matt svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump Pro CNC Telescopic matt svart
