Specifikation
| Artikelnummer | CK1011940 |
| Varumärke | Park Tool |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 6 bar / 87 psi |
| Längd | 265 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 130 g |
| Tillverkarens artikelnummer | PMP-4 |
| Hemsida tillverkare | http://www.parktool.com/product/half-pint-mini-pump-pmp-4 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Minipump Park Tool Pmp-4. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump Park Tool Pmp-4| Artikelnummer | CK1011940 |
| Varumärke | Park Tool |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 6 bar / 87 psi |
| Längd | 265 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 130 g |
| Tillverkarens artikelnummer | PMP-4 |
| Hemsida tillverkare | http://www.parktool.com/product/half-pint-mini-pump-pmp-4 |
Det finns ännu inga frågor om Minipump Park Tool Pmp-4. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump Park Tool Pmp-4
