Den ultrakompakta minipumpen Blackburn Airstick SL Mini-Pump ser till att du problemfritt uppnår rätt tryck i däcken. Denna smidiga lilla pump är tillverkad i aluminium samt är anpassad för att hantera prestaventil och den får faktiskt plats i fickan, men kan även monteras brevid ditt flaskställ.
- Passar racerventil (presta),
- Klarar maxtryck upp till 160 PSI / 11 Bar
- Får plats i fickan men kan även monteras brevid ditt flaskställ
| Artikelnummer | CK1010780 |
| Varumärke | Blackburn |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 11 bar / 160 psi |
| Material | Aluminium, Plast |
| Färg | Vit |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 58 g |
| Hemsida tillverkare | https://www.blackburndesign.com/pumps/airstik-sl-1.html |
Det finns ännu inga frågor om Minipump Blackburn Airstik SL vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump Blackburn Airstik SL vitDen ultrakompakta minipumpen Blackburn Airstick SL Mini-Pump ser till att du problemfritt uppnår rätt tryck i däcken. Denna smidiga lilla pump är tillverkad i aluminium samt är anpassad för att hantera prestaventil och den får faktiskt plats i fickan, men kan även monteras brevid ditt flaskställ.
- Passar racerventil (presta),
- Klarar maxtryck upp till 160 PSI / 11 Bar
- Får plats i fickan men kan även monteras brevid ditt flaskställ
| Artikelnummer | CK1010780 |
| Varumärke | Blackburn |
| Ventiltyp | Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 11 bar / 160 psi |
| Material | Aluminium, Plast |
| Färg | Vit |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 58 g |
| Hemsida tillverkare | https://www.blackburndesign.com/pumps/airstik-sl-1.html |
Det finns ännu inga frågor om Minipump Blackburn Airstik SL vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump Blackburn Airstik SL vit
