En unik minipump med oval design som integrerar pumpen i ramen. Pumpen kan sättas på valfri plats mot ramen med medföljande kardborreband. Pumpen har fällbart T-handtag. Pumpar upp till 7 Bar. Passar både racer och bilventil. Vikt 81 gram.
| Artikelnummer | CK1038136 |
| Varumärke | BBB |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 7 bar / 100 psi |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 81 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BMP-51SB |
Det finns ännu inga frågor om Minipump BBB Ovalintegrate svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump BBB Ovalintegrate svartEn unik minipump med oval design som integrerar pumpen i ramen. Pumpen kan sättas på valfri plats mot ramen med medföljande kardborreband. Pumpen har fällbart T-handtag. Pumpar upp till 7 Bar. Passar både racer och bilventil. Vikt 81 gram.
| Artikelnummer | CK1038136 |
| Varumärke | BBB |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Max. tryck | 7 bar / 100 psi |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 81 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BMP-51SB |
Det finns ännu inga frågor om Minipump BBB Ovalintegrate svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Minipump BBB Ovalintegrate svart
