Smidiga M-Wave S 10.50 L är en låsvajer på 5 meter som är helt perfekt att använda tillsammans med ett bygellås eller nått annat säkrare lås. Vajern har praktiska öglor i båda ändarna, och är täckt med mjuk plast som ser till att du slipper tråkiga repor på din fina ram.
- Längd: 5 meter
- Diameter: 10 mm
- Vikt: 750 gram
| Artikelnummer | 887539016241 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Medel |
| Låslängd | 500 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 750 g |
| Tillverkarens artikelnummer | M230340 |
Det finns ännu inga frågor om Låsvajer M-Wave S 10.50 L, 500 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Låsvajer M-Wave S 10.50 L, 500 cmSmidiga M-Wave S 10.50 L är en låsvajer på 5 meter som är helt perfekt att använda tillsammans med ett bygellås eller nått annat säkrare lås. Vajern har praktiska öglor i båda ändarna, och är täckt med mjuk plast som ser till att du slipper tråkiga repor på din fina ram.
- Längd: 5 meter
- Diameter: 10 mm
- Vikt: 750 gram
| Artikelnummer | 887539016241 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Medel |
| Låslängd | 500 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 750 g |
| Tillverkarens artikelnummer | M230340 |
Det finns ännu inga frågor om Låsvajer M-Wave S 10.50 L, 500 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Låsvajer M-Wave S 10.50 L, 500 cm



