Långa AXA Double Loop 1000 är en låsvajer på hela 10 meter som är helt perfekt att använda tillsammans med ett bygellås eller nått annat säkrare lås. Vajern har praktiska öglor i båda ändarna, och är täckt med mjuk plast som ser till att du slipper tråkiga repor på din fian ram.
- Diameter: 10 mm
- Vikt: 1620 gram
| Artikelnummer | 8713249248653 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 1 000 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1620 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59900002SC |
Det finns ännu inga frågor om Låsvajer AXA Double Loop, 1000 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Låsvajer AXA Double Loop, 1000 cmLånga AXA Double Loop 1000 är en låsvajer på hela 10 meter som är helt perfekt att använda tillsammans med ett bygellås eller nått annat säkrare lås. Vajern har praktiska öglor i båda ändarna, och är täckt med mjuk plast som ser till att du slipper tråkiga repor på din fian ram.
- Diameter: 10 mm
- Vikt: 1620 gram
| Artikelnummer | 8713249248653 |
| Varumärke | Axa |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 10 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 1 000 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1620 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59900002SC |
Det finns ännu inga frågor om Låsvajer AXA Double Loop, 1000 cm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Låsvajer AXA Double Loop, 1000 cm


