Trelock ZC401 är ett särskilt låsfäste som passar till Trelock FS 455 Cops. Det säkerställer skrammelfri montering av låset.
| Artikelnummer | 4016167032194 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock ZC 401 |
| Färg | Svart |
| Låsets styrka | 3.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 90 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 160 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 230317 |
Det finns ännu inga frågor om Låshållare Trelock ZC 401 för FS 455. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Låshållare Trelock ZC 401 för FS 455Trelock ZC401 är ett särskilt låsfäste som passar till Trelock FS 455 Cops. Det säkerställer skrammelfri montering av låset.
| Artikelnummer | 4016167032194 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock ZC 401 |
| Färg | Svart |
| Låsets styrka | 3.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 90 cm |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 160 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 230317 |
Det finns ännu inga frågor om Låshållare Trelock ZC 401 för FS 455. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Låshållare Trelock ZC 401 för FS 455
