Beskrivning
Grupp SLX M670 trippel
Specifikation
| Artikelnummer | CK1015377 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev fram | 3 st |
| Antal drev bak | 11 st |
| Drevstorlek | 42/32/24T |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Serie | Shimano SLX |
| Tillverkarens artikelnummer | GRM670C224136A |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Komponentgrupp Shimano SLX M670 42/32/24T 170 mm 3 x 10 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Komponentgrupp Shimano SLX M670 42/32/24T 170 mm 3 x 10 växlarGrupp SLX M670 trippel
| Artikelnummer | CK1015377 |
| Varumärke | Shimano |
| Antal drev fram | 3 st |
| Antal drev bak | 11 st |
| Drevstorlek | 42/32/24T |
| Vevarmslängd | 170 mm |
| Serie | Shimano SLX |
| Tillverkarens artikelnummer | GRM670C224136A |
Det finns ännu inga frågor om Komponentgrupp Shimano SLX M670 42/32/24T 170 mm 3 x 10 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Komponentgrupp Shimano SLX M670 42/32/24T 170 mm 3 x 10 växlar
