Topeak CO2-BRA CO2 Inflator är en praktisk kolsyrepump som ryms i din ficka. Skulle olyckan vara framme och slangbyta nödvändigt är detta en bra kompis att ha med sig!
Den har ett ergonomiskt hantag och erbjuder ett stabilt och kontrollerat grepp. För att du ska kunna hålla koll på trycket finns en tryckmätare som indikeras med grön färg när patronen är paserad korrekt och full och som sedan växla till rött när den börjar ta slut.
En säkerhetsring förhindrar patronpunkning under transport och förvaras i handtaget när uppblåsningsanordningen används.
| Artikelnummer | CK1038450 |
| Varumärke | Topeak |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Material | Plast |
| Längd | 75 mm |
| Nettovikt | 16 g |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 68 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TCBR-1 |
| Hemsida tillverkare | https://www.topeak.com/global/en/products/co2-pumps/305-co2-bra-co2-inflator |
Det finns ännu inga frågor om Kolsyrepump Topeak Co2-Bra. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kolsyrepump Topeak Co2-BraTopeak CO2-BRA CO2 Inflator är en praktisk kolsyrepump som ryms i din ficka. Skulle olyckan vara framme och slangbyta nödvändigt är detta en bra kompis att ha med sig!
Den har ett ergonomiskt hantag och erbjuder ett stabilt och kontrollerat grepp. För att du ska kunna hålla koll på trycket finns en tryckmätare som indikeras med grön färg när patronen är paserad korrekt och full och som sedan växla till rött när den börjar ta slut.
En säkerhetsring förhindrar patronpunkning under transport och förvaras i handtaget när uppblåsningsanordningen används.
| Artikelnummer | CK1038450 |
| Varumärke | Topeak |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta) |
| Ramfäste | Ja |
| Material | Plast |
| Längd | 75 mm |
| Nettovikt | 16 g |
| Färg | Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 68 g |
| Tillverkarens artikelnummer | TCBR-1 |
| Hemsida tillverkare | https://www.topeak.com/global/en/products/co2-pumps/305-co2-bra-co2-inflator |
Det finns ännu inga frågor om Kolsyrepump Topeak Co2-Bra. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kolsyrepump Topeak Co2-Bra


