Beskrivning
- För navväxlade cyklar eller Singlespeeds
- 114 länkar
- Nickel
- Vikt: 359 gram
- Kedjelås: SmartLink (BCH-01S)
Specifikation
| Artikelnummer | CK1037676 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | BMX, Hybrid/Standard/Trekking, Singlespeed |
| Antal drev bak | 1 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 1/8" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 359 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-011 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Singleline Nickel. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Singleline Nickel- För navväxlade cyklar eller Singlespeeds
- 114 länkar
- Nickel
- Vikt: 359 gram
- Kedjelås: SmartLink (BCH-01S)
| Artikelnummer | CK1037676 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | BMX, Hybrid/Standard/Trekking, Singlespeed |
| Antal drev bak | 1 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 1/8" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 359 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-011 |
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Singleline Nickel. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Singleline Nickel
