Beskrivning
- Antal drev bak: 8
- 114 länkar
- Nickel
- Vikt: 320 gram
- Kedjelås: SmartLink II (BCH-08)
Specifikation
| Artikelnummer | CK1037690 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | Mountainbike, Racer |
| Antal drev bak | 8 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 320 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-82 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Powerline Bch-82 8 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Powerline Bch-82 8 växlar- Antal drev bak: 8
- 114 länkar
- Nickel
- Vikt: 320 gram
- Kedjelås: SmartLink II (BCH-08)
| Artikelnummer | CK1037690 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | Mountainbike, Racer |
| Antal drev bak | 8 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 320 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-82 |
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Powerline Bch-82 8 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Powerline Bch-82 8 växlar
