Beskrivning
PowerLine 10-del. 114 länk, silver hollow-pin
Specifikation
| Artikelnummer | CK1037684 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | Racer |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 260 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-103 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Powerline Bch-103 10 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Powerline Bch-103 10 växlarPowerLine 10-del. 114 länk, silver hollow-pin
| Artikelnummer | CK1037684 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | Racer |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 260 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-103 |
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Powerline Bch-103 10 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Powerline Bch-103 10 växlar
