Kedjan har 2-lagers ytbehandling som vid tryck och friktion frigör små mängder PTFE. Den behöver inte oljas, bara rengöras med vatten och trasa. 114 länkar. Kedjelås ingår.
- Antal drev bak: 10
- 114 länkar
- Nickel
- Vikt: 276 gram
- Kedjelås: SmartLink II (BCH-10)
| Artikelnummer | CK1037683 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | Racer |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 276 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-102L |
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Powerline Bch-102L 10 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Powerline Bch-102L 10 växlarKedjan har 2-lagers ytbehandling som vid tryck och friktion frigör små mängder PTFE. Den behöver inte oljas, bara rengöras med vatten och trasa. 114 länkar. Kedjelås ingår.
- Antal drev bak: 10
- 114 länkar
- Nickel
- Vikt: 276 gram
- Kedjelås: SmartLink II (BCH-10)
| Artikelnummer | CK1037683 |
| Varumärke | BBB |
| Cykeltyp | Racer |
| Antal drev bak | 10 st |
| Kedjedimension | 1/2 x 3/32" |
| Färg | Silver |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 276 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BCH-102L |
Det finns ännu inga frågor om Kedja BBB Powerline Bch-102L 10 växlar. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kedja BBB Powerline Bch-102L 10 växlar
