Smidigt och lätt kättinglås för kortare stopp eller låg stöldrisk.
- Enkelt att fästa i fasta objekt med 80 cm loop
- Länkar på 10 mm gör låset svårt att kapa
- Stoppar opportunisttjuven ; eller bra för enklare cyklar
- Tygstrumpa skyddar lacken på cykeln
- Kombineras med godkänt lås för högre säkerhet
| Artikelnummer | 4055149335748 |
| Varumärke | XLC |
| Serie | XLC Cosa Nostra |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 3.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 120 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 2000 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59542095SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås XLC LO-C20 Cosa Nostra Plus 80 cm 10 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås XLC LO-C20 Cosa Nostra Plus 80 cm 10 mmSmidigt och lätt kättinglås för kortare stopp eller låg stöldrisk.
- Enkelt att fästa i fasta objekt med 80 cm loop
- Länkar på 10 mm gör låset svårt att kapa
- Stoppar opportunisttjuven ; eller bra för enklare cyklar
- Tygstrumpa skyddar lacken på cykeln
- Kombineras med godkänt lås för högre säkerhet
| Artikelnummer | 4055149335748 |
| Varumärke | XLC |
| Serie | XLC Cosa Nostra |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 3.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Bas |
| Låslängd | 120 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 2000 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59542095SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås XLC LO-C20 Cosa Nostra Plus 80 cm 10 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås XLC LO-C20 Cosa Nostra Plus 80 cm 10 mm
