Beskrivning
Smidigt och lätt kättinglås för kortare stopp eller låg stöldrisk.
- Enkelt att fästa i fasta objekt med 100 cm loop
- Länkar på 8 mm gör låset motståndskraftigt
- Stoppar opportunisttjuven ; eller bra för enklare cyklar
- Tygstrumpa skyddar lacken på cykeln
- Kombineras med godkänt lås för högre säkerhet
Specifikation
| Artikelnummer | 4055149213473 |
| Varumärke | XLC |
| Serie | XLC Cosa Nostra |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 7 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1514 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59005795SS |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås XLC LO-C18 Cosa Nostra Plus 100 cm 8 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås XLC LO-C18 Cosa Nostra Plus 100 cm 8 mmSmidigt och lätt kättinglås för kortare stopp eller låg stöldrisk.
- Enkelt att fästa i fasta objekt med 100 cm loop
- Länkar på 8 mm gör låset motståndskraftigt
- Stoppar opportunisttjuven ; eller bra för enklare cyklar
- Tygstrumpa skyddar lacken på cykeln
- Kombineras med godkänt lås för högre säkerhet
| Artikelnummer | 4055149213473 |
| Varumärke | XLC |
| Serie | XLC Cosa Nostra |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 7 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1514 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59005795SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås XLC LO-C18 Cosa Nostra Plus 100 cm 8 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås XLC LO-C18 Cosa Nostra Plus 100 cm 8 mm
