XLC LO-C17 Yakuza är ett 60 cm långt och 4 mm tjockt kättinglås med en tresiffrig kombinationslåsning. Det är lätt och smidigt att använda och du slipper nycklar. Kättingen är täckt med en mjuk tygstrumpa som skyddar din cykel. Låset är prisvärt och bra för att förankra cykeln i något fast objekt.
| Artikelnummer | 4055149194307 |
| Varumärke | XLC |
| Serie | XLC Yakuza |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 9 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 211 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59506295SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås XLC LO-C17 Yakuza 60 cm 4 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås XLC LO-C17 Yakuza 60 cm 4 mmXLC LO-C17 Yakuza är ett 60 cm långt och 4 mm tjockt kättinglås med en tresiffrig kombinationslåsning. Det är lätt och smidigt att använda och du slipper nycklar. Kättingen är täckt med en mjuk tygstrumpa som skyddar din cykel. Låset är prisvärt och bra för att förankra cykeln i något fast objekt.
| Artikelnummer | 4055149194307 |
| Varumärke | XLC |
| Serie | XLC Yakuza |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 9 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 211 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59506295SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås XLC LO-C17 Yakuza 60 cm 4 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås XLC LO-C17 Yakuza 60 cm 4 mm
