Detta är ett 85 cm långt kättinglås med nyckel och 5 mm tjocka länkar. Kedjan är täckt av en mjul tygstrumpa som skyddar lacken på din cykel. Försett med en IN-X-låscylinder som erbjuder bättre skydd mot dyrkning. Kedjan är rostskyddad och tillverkad i härdat stål.
| Artikelnummer | 4016167062214 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock BC 260 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 140 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 325 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59551495VS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås Trelock BC 260 85 cm 5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås Trelock BC 260 85 cm 5 mmDetta är ett 85 cm långt kättinglås med nyckel och 5 mm tjocka länkar. Kedjan är täckt av en mjul tygstrumpa som skyddar lacken på din cykel. Försett med en IN-X-låscylinder som erbjuder bättre skydd mot dyrkning. Kedjan är rostskyddad och tillverkad i härdat stål.
| Artikelnummer | 4016167062214 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock BC 260 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 140 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 325 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59551495VS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås Trelock BC 260 85 cm 5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås Trelock BC 260 85 cm 5 mm
