Detta kättinglås med kod har lite grövre (5,5 mm) länkar än de flesta och erbjuder därför något högre säkerhetsnivå. Den rostskyddade kedjan är 110 cm lång och täcks av en mjuk tygstrumpa som skyddar lacken på cykeln. Kodlåset har ett;anti-picking-skydd; mot att tjuven känner sig fram till koden.
| Artikelnummer | 4016167047693 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock BC 215 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 140 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 575 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59551495SC |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås Trelock BC 215 Code 75 cm 6 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås Trelock BC 215 Code 75 cm 6 mmDetta kättinglås med kod har lite grövre (5,5 mm) länkar än de flesta och erbjuder därför något högre säkerhetsnivå. Den rostskyddade kedjan är 110 cm lång och täcks av en mjuk tygstrumpa som skyddar lacken på cykeln. Kodlåset har ett;anti-picking-skydd; mot att tjuven känner sig fram till koden.
| Artikelnummer | 4016167047693 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock BC 215 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 140 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 575 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59551495SC |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås Trelock BC 215 Code 75 cm 6 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås Trelock BC 215 Code 75 cm 6 mm
