Detta kättinglås med kod har lite grövre (5,5 mm) länkar än de flesta och erbjuder därför något högre säkerhetsnivå. Den rostskyddade kedjan är 75 cm lång och täcks av en mjuk tygstrumpa som skyddar lacken på cykeln. Kodlåset har ett;anti-picking-skydd; mot att tjuven känner sig fram till koden.
| Artikelnummer | 4016167048560 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock BC 215 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 780 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 5955139701SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås Trelock BC 215 Code 110 cm 6 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås Trelock BC 215 Code 110 cm 6 mmDetta kättinglås med kod har lite grövre (5,5 mm) länkar än de flesta och erbjuder därför något högre säkerhetsnivå. Den rostskyddade kedjan är 75 cm lång och täcks av en mjuk tygstrumpa som skyddar lacken på cykeln. Kodlåset har ett;anti-picking-skydd; mot att tjuven känner sig fram till koden.
| Artikelnummer | 4016167048560 |
| Varumärke | Trelock |
| Serie | Trelock BC 215 |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5.5 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 100 cm |
| Låsningsmetod | Kombination |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 780 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 5955139701SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås Trelock BC 215 Code 110 cm 6 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås Trelock BC 215 Code 110 cm 6 mm
