Kvalitativa AXA Linq är ett extra kraftfullt kättinglås där de 9,5 mm tjocka länkarna avslutas in i låscylindern för extra säkerhet. Låset uppnår 9 poäng av 15 möjliga på AXA´s egen säkerhetsnivå. Låscylindern har skydd mot borrning och kättingen är täckt med en mjuk tygstrumpa som effektivt skyddar din cykel mot trista repor. Med AXA online-nyckelservice är det dessutom enkelt att fixa nya nycklar om olyckan skulle vara framme.
| Artikelnummer | 8713249248424 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Linq |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 6 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 9,5 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 2650 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59002795SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås AXA Linq, 100 cm, Ø9.5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås AXA Linq, 100 cm, Ø9.5 mmKvalitativa AXA Linq är ett extra kraftfullt kättinglås där de 9,5 mm tjocka länkarna avslutas in i låscylindern för extra säkerhet. Låset uppnår 9 poäng av 15 möjliga på AXA´s egen säkerhetsnivå. Låscylindern har skydd mot borrning och kättingen är täckt med en mjuk tygstrumpa som effektivt skyddar din cykel mot trista repor. Med AXA online-nyckelservice är det dessutom enkelt att fixa nya nycklar om olyckan skulle vara framme.
| Artikelnummer | 8713249248424 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Linq |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 6 mm |
| Säkerhetsnivå | Hög |
| Låslängd | 9,5 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 2650 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59002795SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås AXA Linq, 100 cm, Ø9.5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås AXA Linq, 100 cm, Ø9.5 mm



