Populära AXA Absolute 110 är ett smidigt kättinglås för vardagsbruk med automatisk ”click in”-låskolv. Vilket i praktiken innebär att man inte behöver använda nyckel för att låsa. Det passar utmärkt som ett korttidslås eller för snabba stopp. AXA Nyckelservice online gör det enkelt att fixa ny nyckel om olyckan skulle vara framme. Kättingen är 110 cm lång, är tillverkad i härdat stål och täckt med en mjuk tygstrumpa som skyddar din cykel från trista repor.
| Artikelnummer | 8713249278063 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Absolute |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5 mm |
| Säkerhetsnivå | Medel |
| Låslängd | 110 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 850 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59051195SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås AXA Absolute, 110 cm, Ø5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås AXA Absolute, 110 cm, Ø5 mmPopulära AXA Absolute 110 är ett smidigt kättinglås för vardagsbruk med automatisk ”click in”-låskolv. Vilket i praktiken innebär att man inte behöver använda nyckel för att låsa. Det passar utmärkt som ett korttidslås eller för snabba stopp. AXA Nyckelservice online gör det enkelt att fixa ny nyckel om olyckan skulle vara framme. Kättingen är 110 cm lång, är tillverkad i härdat stål och täckt med en mjuk tygstrumpa som skyddar din cykel från trista repor.
| Artikelnummer | 8713249278063 |
| Varumärke | Axa |
| Serie | Axa Absolute |
| Färg | Svart |
| SSF-Godkänt lås | Nej |
| Låsets styrka | 5 mm |
| Säkerhetsnivå | Medel |
| Låslängd | 110 cm |
| Låsningsmetod | Nyckel |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 850 g |
| Tillverkarens artikelnummer | 59051195SS |
Det finns ännu inga frågor om Kättinglås AXA Absolute, 110 cm, Ø5 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Kättinglås AXA Absolute, 110 cm, Ø5 mm
