622mm (700c) , Hjulset WH-R501 för landsväg. Kanttråd. 24/20 ekrar. 30 mm höga Aluminiumfälgar med slitageindikator. Bakhjulet har stålbody för 8/9/10-delat, (för 10-delat används 1mm spacer.) Vikt: g /par.
| Artikelnummer | HEWHR50130P |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Set |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Shimano/SRAM 8-10 växlar |
| Hjultyp | Hjulset |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHR50130PCBY |
Det finns ännu inga frågor om Hjulset Shimano WH-R501-30 kanttråd Shimano/SRAM svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Hjulset Shimano WH-R501-30 kanttråd Shimano/SRAM svart622mm (700c) , Hjulset WH-R501 för landsväg. Kanttråd. 24/20 ekrar. 30 mm höga Aluminiumfälgar med slitageindikator. Bakhjulet har stålbody för 8/9/10-delat, (för 10-delat används 1mm spacer.) Vikt: g /par.
| Artikelnummer | HEWHR50130P |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Set |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Bakaxel | Snabblås 130 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Body | Shimano/SRAM 8-10 växlar |
| Hjultyp | Hjulset |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHR50130PCBY |
Det finns ännu inga frågor om Hjulset Shimano WH-R501-30 kanttråd Shimano/SRAM svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Hjulset Shimano WH-R501-30 kanttråd Shimano/SRAM svart
