Shimano WH-MT35 29" är välbalanserade, hållbara och robusta offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 29" (622 mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Fram 24, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- Vinkelkontaktlager med högkvalitativ dubbelkontakttätning
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
Shimano MT35
| Artikelnummer | CK1017352 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Placering | Set |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälghöjd | 19 mm |
| Fälgbredd yttre | 24.6 mm |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Stickaxel 15 x 100 mm |
| Bakaxel | Snabblås 135 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Body | Shimano/SRAM 8-10 växlar, Shimano DYNA-SYS 11 växlar |
| Hjultyp | Hjulset |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano MT35 |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT35FER9MC |
Det finns ännu inga frågor om Hjulset Shimano WH-MT35 29" CL Shimano/SRAM. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Hjulset Shimano WH-MT35 29" CL Shimano/SRAMShimano WH-MT35 29" är välbalanserade, hållbara och robusta offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 29" (622 mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Fram 24, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- Vinkelkontaktlager med högkvalitativ dubbelkontakttätning
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
Shimano MT35
Se alla produkter inom Shimano MT35| Artikelnummer | CK1017352 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Placering | Set |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälghöjd | 19 mm |
| Fälgbredd yttre | 24.6 mm |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Stickaxel 15 x 100 mm |
| Bakaxel | Snabblås 135 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Body | Shimano/SRAM 8-10 växlar, Shimano DYNA-SYS 11 växlar |
| Hjultyp | Hjulset |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano MT35 |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT35FER9MC |
Det finns ännu inga frågor om Hjulset Shimano WH-MT35 29" CL Shimano/SRAM. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Hjulset Shimano WH-MT35 29" CL Shimano/SRAM
