En prisvärd golv pump med flera funktioner och detaljer som du normalt sett hittar på lite dyrare pumpar. Dubbelsidig Twinhead som passar alla ventiltyper och gedigen konstruktion som kommer ge dig luft under många år framöver. Njut av bra effekt, hög kvalitet och gedigen hållbarhet till ett mycket överkomligt pris.
- TwinHead
- Bas i komposite
- Stålrör
- Stor och tydligt analog tryckmätare
- Lång pumpslang
- Kraftigt handtag
- Fäste för pumpslang
- Kan även pumpa bollar och luftmadrasser
- Max kapacitet: 120 psi / 8 bar
- Mått: 12.7 x 24 x 67.5 cm
| Artikelnummer | CK1038445 |
| Varumärke | Topeak |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta), Standardventil (dunlop) |
| Manometer | Analog |
| Max. tryck | 8 bar / 115 psi |
| Material | Komposit, Stål |
| Längd | 675 mm |
| Färg | Gul, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1.6 kg |
| Tillverkarens artikelnummer | TJB-M1 |
| Hemsida tillverkare | https://www.topeak.com/global/en/products/floor-pumps/222-joeblow--max-ii |
Det finns ännu inga frågor om Golvpump Topeak Joeblow Max Ii. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Golvpump Topeak Joeblow Max IiEn prisvärd golv pump med flera funktioner och detaljer som du normalt sett hittar på lite dyrare pumpar. Dubbelsidig Twinhead som passar alla ventiltyper och gedigen konstruktion som kommer ge dig luft under många år framöver. Njut av bra effekt, hög kvalitet och gedigen hållbarhet till ett mycket överkomligt pris.
- TwinHead
- Bas i komposite
- Stålrör
- Stor och tydligt analog tryckmätare
- Lång pumpslang
- Kraftigt handtag
- Fäste för pumpslang
- Kan även pumpa bollar och luftmadrasser
- Max kapacitet: 120 psi / 8 bar
- Mått: 12.7 x 24 x 67.5 cm
| Artikelnummer | CK1038445 |
| Varumärke | Topeak |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta), Standardventil (dunlop) |
| Manometer | Analog |
| Max. tryck | 8 bar / 115 psi |
| Material | Komposit, Stål |
| Längd | 675 mm |
| Färg | Gul, Svart |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 1.6 kg |
| Tillverkarens artikelnummer | TJB-M1 |
| Hemsida tillverkare | https://www.topeak.com/global/en/products/floor-pumps/222-joeblow--max-ii |
Det finns ännu inga frågor om Golvpump Topeak Joeblow Max Ii. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Golvpump Topeak Joeblow Max Ii

