Specifikation
| Artikelnummer | CK1010773 |
| Varumärke | Blackburn |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta), Standardventil (dunlop) |
| Manometer | Analog |
| Max. tryck | 9.6 bar / 140 psi |
| Material | Nylon, Stål |
| Längd | 640 mm |
| Färg | Röd |
| Tillverkarens artikelnummer | 7063804 |
| Hemsida tillverkare | http://www.blackburndesign.com/en_eu/pumps/floor-pumps/air-tower-1-1.html |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Golvpump Blackburn Airtower 1 röd. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Golvpump Blackburn Airtower 1 röd| Artikelnummer | CK1010773 |
| Varumärke | Blackburn |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta), Standardventil (dunlop) |
| Manometer | Analog |
| Max. tryck | 9.6 bar / 140 psi |
| Material | Nylon, Stål |
| Längd | 640 mm |
| Färg | Röd |
| Tillverkarens artikelnummer | 7063804 |
| Hemsida tillverkare | http://www.blackburndesign.com/en_eu/pumps/floor-pumps/air-tower-1-1.html |
Det finns ännu inga frågor om Golvpump Blackburn Airtower 1 röd. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Golvpump Blackburn Airtower 1 röd
