Beskrivning
Fotpump Shop Pump Silver
Specifikation
| Artikelnummer | CK1010772 |
| Varumärke | Blackburn |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta), Standardventil (dunlop) |
| Manometer | Analog |
| Max. tryck | 15.2 bar / 220 psi |
| Längd | 700 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2038245 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Golvpump Blackburn Airtower. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Golvpump Blackburn AirtowerFotpump Shop Pump Silver
| Artikelnummer | CK1010772 |
| Varumärke | Blackburn |
| Ventiltyp | Bilventil (schrader), Racerventil (presta), Standardventil (dunlop) |
| Manometer | Analog |
| Max. tryck | 15.2 bar / 220 psi |
| Längd | 700 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2038245 |
Det finns ännu inga frågor om Golvpump Blackburn Airtower. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Golvpump Blackburn Airtower
