Framväxel Dura Ace 7900 (10-speed). För två klingor fram och klämfäste 31.8mm. För 50-56 tänder på stora klingan. Vajerdragning: Down-pull. Kan endast användas till reglage 7900
| Artikelnummer | HIFD7900BM |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Racer |
| Antal drev bak | 10 st |
| Antal drev fram | 2 st |
| Framväxelserie | Shimano Dura-Ace |
| Diameter klamma | 31.8 mm |
| Kapacitet, fram | 16T |
| Antal tänder största drevet | 50-56T |
| Vajerdragning | Bottom Pull |
| Vinkel | 61-66° |
| Kedjelinje | 43.5 mm |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | IFD7900BM |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Framväxel Shimano Dura-Ace FD-7900, 2 växlar, 31.8 mm klamma. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framväxel Shimano Dura-Ace FD-7900, 2 växlar, 31.8 mm klammaFramväxel Dura Ace 7900 (10-speed). För två klingor fram och klämfäste 31.8mm. För 50-56 tänder på stora klingan. Vajerdragning: Down-pull. Kan endast användas till reglage 7900
| Artikelnummer | HIFD7900BM |
| Varumärke | Shimano |
| Cykeltyp | Racer |
| Antal drev bak | 10 st |
| Antal drev fram | 2 st |
| Framväxelserie | Shimano Dura-Ace |
| Diameter klamma | 31.8 mm |
| Kapacitet, fram | 16T |
| Antal tänder största drevet | 50-56T |
| Vajerdragning | Bottom Pull |
| Vinkel | 61-66° |
| Kedjelinje | 43.5 mm |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | IFD7900BM |
| Hemsida tillverkare | http://www.shimano-nordic.com |
Det finns ännu inga frågor om Framväxel Shimano Dura-Ace FD-7900, 2 växlar, 31.8 mm klamma. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framväxel Shimano Dura-Ace FD-7900, 2 växlar, 31.8 mm klamma
