BBB Spark är en liten och kompakt framlampa med 3 st super-bright microled. Laddas enkelt via USB där det passar dig på cirka 2,5 timmar. Inbyggd batteri- och laddindikator. Det inbyggda Lithiumbatteriet kan laddas 400 gånger utan att tappa i kapacitet. Helljus, halvljus, strobe och blink. 25 g, 56x31x16 mm.
| Artikelnummer | CK1038101 |
| Varumärke | BBB |
| Belysningstyp | Framlampor |
| Användningsområde | Synas - Bra |
| Laddningsbar | Ja (USB) |
| Ljusflöde | Upp till 20 lumen |
| Ljuslägen | 2 fasta och 2 blinkande |
| Brinntid | 20 lm 3 h, 9 lm 5.5 h, snabbt blinkande 14 lm 6 h, blinkande 14 lm 6.5 h |
| Batteri | Litium-jon |
| Batteriindikator | Ja |
| Laddtid | 2.5 h |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Fäste | Silikonfäste (monteras utan verktyg, går även att montera på hjälm) |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 25 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BLS-46VI |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/accessories/lights/BLS-46 |
Det finns ännu inga frågor om Framlampa BBB Spark vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framlampa BBB Spark vitBBB Spark är en liten och kompakt framlampa med 3 st super-bright microled. Laddas enkelt via USB där det passar dig på cirka 2,5 timmar. Inbyggd batteri- och laddindikator. Det inbyggda Lithiumbatteriet kan laddas 400 gånger utan att tappa i kapacitet. Helljus, halvljus, strobe och blink. 25 g, 56x31x16 mm.
| Artikelnummer | CK1038101 |
| Varumärke | BBB |
| Belysningstyp | Framlampor |
| Användningsområde | Synas - Bra |
| Laddningsbar | Ja (USB) |
| Ljusflöde | Upp till 20 lumen |
| Ljuslägen | 2 fasta och 2 blinkande |
| Brinntid | 20 lm 3 h, 9 lm 5.5 h, snabbt blinkande 14 lm 6 h, blinkande 14 lm 6.5 h |
| Batteri | Litium-jon |
| Batteriindikator | Ja |
| Laddtid | 2.5 h |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Fäste | Silikonfäste (monteras utan verktyg, går även att montera på hjälm) |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 25 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BLS-46VI |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/accessories/lights/BLS-46 |
Det finns ännu inga frågor om Framlampa BBB Spark vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framlampa BBB Spark vit




