BBB Signal är en liten och smidig LED-belysning som laddas via USB-uttag. Enkel montering med gummiband. Kvalitetsbatteri Lithium polymer (300 mAh 3.7 V) kan laddas upp till 300 ggr utan effektförlust. Vikt: 30 gram. Stl. 70x24x16 mm.
| Artikelnummer | CK1038118 |
| Varumärke | BBB |
| Belysningstyp | Framlampor |
| Användningsområde | Synas - Bra |
| Laddningsbar | Ja (USB) |
| Ljusflöde | Upp till 50 lumen |
| Ljuslägen | 3 fasta och 1 blinkande |
| Brinntid | 50 lm 1.5 h, 24 lm 3 h, 12 lm 6 h, blinkande 10 lm 12 h |
| Batteri | Litium-jon |
| Batteriindikator | Ja |
| Laddtid | 2.5 h |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Fäste | Silikonfäste (monteras utan verktyg) |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 30 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BLS-81 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/accessories/lights/BLS-81 |
Det finns ännu inga frågor om Framlampa BBB Signal. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framlampa BBB SignalBBB Signal är en liten och smidig LED-belysning som laddas via USB-uttag. Enkel montering med gummiband. Kvalitetsbatteri Lithium polymer (300 mAh 3.7 V) kan laddas upp till 300 ggr utan effektförlust. Vikt: 30 gram. Stl. 70x24x16 mm.
| Artikelnummer | CK1038118 |
| Varumärke | BBB |
| Belysningstyp | Framlampor |
| Användningsområde | Synas - Bra |
| Laddningsbar | Ja (USB) |
| Ljusflöde | Upp till 50 lumen |
| Ljuslägen | 3 fasta och 1 blinkande |
| Brinntid | 50 lm 1.5 h, 24 lm 3 h, 12 lm 6 h, blinkande 10 lm 12 h |
| Batteri | Litium-jon |
| Batteriindikator | Ja |
| Laddtid | 2.5 h |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Fäste | Silikonfäste (monteras utan verktyg) |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 30 g |
| Tillverkarens artikelnummer | BLS-81 |
| Hemsida tillverkare | http://bbbcycling.com/accessories/lights/BLS-81 |
Det finns ännu inga frågor om Framlampa BBB Signal. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framlampa BBB Signal





