Beskrivning
BBB Frontlaser är en smidig stark LED-belysning som tack vare sitt silikonfäste även går att fästa på andra saker än cykeln.
Specifikation
| Artikelnummer | CK1038115 |
| Varumärke | BBB |
| Belysningstyp | Framlampor |
| Användningsområde | Synas |
| Ljusflöde | Upp till 7.1 lumen |
| Ljuslägen | 1 fast och 1 blinkande |
| Brinntid | 7.1 lm 85 h, blinkande 7.1 lm 100 h |
| Batteri | 2 st AAA |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Fäste | Silikonfäste (monteras utan verktyg), lampan har även ett fast clipsfäste |
| Övrigt | Batterier |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 56 g |
| Vikt (vägd av oss) | 58 g (inkl. fäste) |
| Tillverkarens artikelnummer | BLS-77 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Framlampa BBB Frontlaser. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framlampa BBB FrontlaserBBB Frontlaser är en smidig stark LED-belysning som tack vare sitt silikonfäste även går att fästa på andra saker än cykeln.
| Artikelnummer | CK1038115 |
| Varumärke | BBB |
| Belysningstyp | Framlampor |
| Användningsområde | Synas |
| Ljusflöde | Upp till 7.1 lumen |
| Ljuslägen | 1 fast och 1 blinkande |
| Brinntid | 7.1 lm 85 h, blinkande 7.1 lm 100 h |
| Batteri | 2 st AAA |
| Material | Plast |
| Färg | Svart |
| Fäste | Silikonfäste (monteras utan verktyg), lampan har även ett fast clipsfäste |
| Övrigt | Batterier |
| Vikt (enligt tillverkaren) | 56 g |
| Vikt (vägd av oss) | 58 g (inkl. fäste) |
| Tillverkarens artikelnummer | BLS-77 |
Det finns ännu inga frågor om Framlampa BBB Frontlaser. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framlampa BBB Frontlaser
