Shimano WH-MT35 27.5" är välbalanserade, hållbara och robusta offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 27.5" (584mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Fram 24, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- 15 mm E-thru-framaxel som alternativ
- Vinkelkontaktlager med högkvalitativ dubbelkontakttätning
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
| Artikelnummer | CK1017188 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Stickaxel 15 x 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT35FE7Q |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano WH-MT35-F15 27.5" CL vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano WH-MT35-F15 27.5" CL vitShimano WH-MT35 27.5" är välbalanserade, hållbara och robusta offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 27.5" (584mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Fram 24, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- 15 mm E-thru-framaxel som alternativ
- Vinkelkontaktlager med högkvalitativ dubbelkontakttätning
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
| Artikelnummer | CK1017188 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 27.5" (584 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Stickaxel 15 x 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT35FE7Q |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano WH-MT35-F15 27.5" CL vit. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano WH-MT35-F15 27.5" CL vit
