Shimano WH-MT35 29" är välbalanserade, hållbara och robusta offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 29" (622mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Fram 24, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- 15 mm E-thru-framaxel som alternativ
- Vinkelkontaktlager med högkvalitativ dubbelkontakttätning
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
Shimano MT35
| Artikelnummer | CK1017189 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälghöjd | 19 mm |
| Fälgbredd yttre | 24.6 mm |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano MT35 |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT35FE9M |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano WH-MT35-F-29 29" CL 9 x 100 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano WH-MT35-F-29 29" CL 9 x 100 mmShimano WH-MT35 29" är välbalanserade, hållbara och robusta offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 29" (622mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Fram 24, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- 15 mm E-thru-framaxel som alternativ
- Vinkelkontaktlager med högkvalitativ dubbelkontakttätning
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
Shimano MT35
Se alla produkter inom Shimano MT35| Artikelnummer | CK1017189 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 29" (622 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälghöjd | 19 mm |
| Fälgbredd yttre | 24.6 mm |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano MT35 |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT35FE9M |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano WH-MT35-F-29 29" CL 9 x 100 mm. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano WH-MT35-F-29 29" CL 9 x 100 mm
