Shimano WH-MT15A 26" är robusta, hållbara och pålitliga offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 26" (559mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Precisionspaket byggt för hand
- Fram 28, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- Skål- och konlager med labyrint- och kontakttätning av hög kvalitet
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
- 15 mm E-thru-framaxel som alternativ
| Artikelnummer | CK1017182 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT15AF6M |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano WH-MT15A 26" CL svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano WH-MT15A 26" CL svartShimano WH-MT15A 26" är robusta, hållbara och pålitliga offroad-hjul för skivbromsar som klarar det flesta typer av väder och klimat. Modern teknologi från Shimano som numera är tillgänglig för alla, tack vare ett plånboksvänliga pris.
- Passar 26" (559mm)
- 24,6 mm bred fälgprofil (19c)
- Precisionspaket byggt för hand
- Fram 28, bak 28 ekrar med aluminiumnipplar
- Skål- och konlager med labyrint- och kontakttätning av hög kvalitet
- CENTERLOCK är ett snabbt, enkelt, lätt och effektivt monteringssystem för bromsskivor
- 15 mm E-thru-framaxel som alternativ
| Artikelnummer | CK1017182 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Skivbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Centerlock |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | EWHMT15AF6M |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano WH-MT15A 26" CL svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano WH-MT15A 26" CL svart
