Specifikation
| Artikelnummer | CK1017176 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | EWH9000C35FTB |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-TU tub. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-TU tub| Artikelnummer | CK1017176 |
| Varumärke | Shimano |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Framaxel | Snabblås 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Serie | Shimano Dura-Ace |
| Tillverkarens artikelnummer | EWH9000C35FTB |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-TU tub. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Shimano Dura-Ace WH-9000-C35-TU tub
