Specifikation
| Artikelnummer | CK1014309 |
| Varumärke | Pro |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Framaxel | Mutter 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRWH0044 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Pro 5 Spoke Carbon Track Tub. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Pro 5 Spoke Carbon Track Tub| Artikelnummer | CK1014309 |
| Varumärke | Pro |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Tubdäck |
| Fälgmaterial | Kolfiber |
| Framaxel | Mutter 100 mm |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | PRWH0044 |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul Pro 5 Spoke Carbon Track Tub. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul Pro 5 Spoke Carbon Track Tub
