28 tum eller 622mm. Framhjul med stickaxel och dubbelbottnad Svartfärgad fälg. Rekomenderad däcksbredd 28 - 57mm. Obs! glöm inte att köpa till klistrat fälgband.
| Artikelnummer | U55101SFRA |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Raverventil (Presta) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2146563800 |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul 622 mm 28" snabblås svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul 622 mm 28" snabblås svart28 tum eller 622mm. Framhjul med stickaxel och dubbelbottnad Svartfärgad fälg. Rekomenderad däcksbredd 28 - 57mm. Obs! glöm inte att köpa till klistrat fälgband.
| Artikelnummer | U55101SFRA |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 28" (622 mm / 700c) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 19 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Raverventil (Presta) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens artikelnummer | 2146563800 |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul 622 mm 28" snabblås svart. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul 622 mm 28" snabblås svart
