Beskrivning
Nav med stickaxel , Aluminiumfälg 559mm (26") i silver. Passar Tex. Citybikes och enklare Moutainbikes.
Specifikation
| Artikelnummer | U55187FRA |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 21 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Bilventil (Schrader) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 2142068500 |
Recensioner
Frågor & Svar
Det finns ännu inga frågor om Framhjul 559 mm 26" snabblås silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul 559 mm 26" snabblås silverNav med stickaxel , Aluminiumfälg 559mm (26") i silver. Passar Tex. Citybikes och enklare Moutainbikes.
| Artikelnummer | U55187FRA |
| Varumärke | Noname |
| Hjulstorlek | 26" (559 mm) |
| Placering | Fram |
| Bromstyp | Fälgbroms |
| Typ av däck | Däck för slang |
| Fälgbredd inre | 21 mm |
| Fälgmaterial | Aluminium |
| Ventilhål | Bilventil (Schrader) |
| Antal ekrar | 36 st |
| Infästning bromsskiva | Ej för skivbroms |
| Hjultyp | Framhjul |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens artikelnummer | 2142068500 |
Det finns ännu inga frågor om Framhjul 559 mm 26" snabblås silver. Du kan själv ställa en fråga.
Ställ en fråga om Framhjul 559 mm 26" snabblås silver
